|
The Lakes SLSC |
The Lakes B
|
Kate Mcnamara, Kristy Cameron, Sarah Kennedy
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Redhead
|
Lisa Brown, Emma Scott, Amber Walsh
|
Race 1 |
0 |
|
|
North Avoca SLSC |
North Wollongong
|
Karina King, Maria King, Lilli Miller
|
Race 1 |
0 |
|
|
Byron Bay SLSC |
Byron Bay
|
Makali-sue Johnsen, Shannon Moir, Catherine Harvey
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Coogee
|
Leigh Habler, Lara Middleton, Shannon Habler
|
Race 1 |
0 |
|
|
Torquay SLSC |
Torquay TORQUAY
|
Naantali Marshall, Clare Beach, Julia Cullity
|
Race 1 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Queenscliff
|
Victoria Cook, Gabby Moses, Maree White
|
Race 2 |
0 |
|
|
Alexandra Headland SLSC |
Alexandra Headland
|
Alexandra Bannon, Alison Olander, Kristy Munroe
|
Race 2 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Maroochydore
|
Britt Collie, Jenny Parry, Jasmin Kelly
|
Race 2 |
0 |
|
|
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise A
|
Cassandra Sedgman, Terri Sullivan, Penny Turner
|
Race 2 |
0 |
|
|
Anglesea SLSC |
Anglesea ANGLESEA
|
Morgan Lacy, Sonya Grundy, Olivia Cottrill
|
Race 2 |
0 |
|
|
Nambucca Heads SLSC Inc |
Manly
|
Taplin Manly
|
Race 2 |
0 |
|
1 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Terrigal
|
Sarah Hull, Sally Turner, Amanda White
|
Race 1 |
0 |
|
1 |
Kawana Waters SLSC |
Kawana Waters
|
Angela Kennedy, Denby Stokes, Kirsty Holmes
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
The Lakes SLSC |
The Lakes A
|
Neelie Herbert, Sherie Merryfull, Emma Schneider
|
Race 2 |
0 |
|
2 |
|
|
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Cronulla
|
Carol Maclachlin, Kate Mclellan, Kristyl Smith
|
Race 1 |
0 |
|
3 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe A
|
Heidi Hannenian, Natalie Rayner, Hayley Bateup
|
Race 2 |
0 |
|
4 |
Trigg Island SLSC |
Trigg Island
|
Natalie Benson, Julia Muhlenberg, Diane Bevan
|
Race 1 |
0 |
|
4 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Northcliffe
|
Gabriel Fogarty, Jane Kelly, Robyn Singh, Cara Wessels
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
Northcliffe SLSC |
Northcliffe B
|
Reen Corbett, Amanda Rankin, Lee Vrolyks
|
Race 2 |
0 |
|
5 |
|
|
Half Moon
|
Race 1 |
0 |
|
6 |
North Avoca SLSC |
North Bondi
|
Elke Sutcliffe, Jade Sutcliffe, Josie Riakos
|
Race 2 |
0 |
|
6 |
|
|
Mooloolaba B
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
City of Bunbury SLSC |
City of Perth
|
Julie Greenhalgh, Amanda Head, Jaime Naera
|
Race 1 |
0 |
|
7 |
North Avoca SLSC |
North Burleigh
|
Kirsty Bowlay, Nicole Moffatt, Anna Ballara
|
Race 2 |
0 |
|
8 |
Nambucca Heads SLSC Inc |
Maroubra
|
Jodi Baker, Candice Falzon, Holly Heussner
|
Race 1 |
0 |
|
8 |
Surfers Paradise SLSC |
Surfers Paradise B
|
Frances Wallace, Patrice Robertson, Gemma Mcgrath
|
Race 2 |
0 |
|